Aktinidia ostrolistna  'Weiki'

Aktinidia ostrolistna 'Weiki' Actinidia arguta 'Weiki'

12,00 zł

  • Pojemnik P11
  • Model Wys.15-50 cm

Actinidia arguta 'Weiki'  

      Odmiana dwupienna żeńska rosnąca silnie,nawet do 10m - rocznie do 2m przyrostu. Silnie się wijące pędy oraz ciemno zielone liście są dobrą zasłoną pergoli ,altan oraz płotów .Owoce duże z rumieńcem ciemnym brązowo czerwonym dojrzewają w październiku jadalne. Odmiana jest odporna na mrozy do 30 stopni C, mało wymagająca pod względem stanowiska glebowego, toleruje stanowiska jałowe ale dla lepszego wzrostu oraz owocowania wymagane jest początkowe nawożenie i dostosowanie wilgotności gleby.
  • Pojemnik P11
  • Model Wys.15-50 cm

Napisz swoją recenzję

Aktinidia ostrolistna  'Weiki'

Aktinidia ostrolistna 'Weiki'

Actinidia arguta 'Weiki'         Odmiana dwupienna żeńska rosnąca silnie,nawet do 10m - rocznie do 2m przyrostu. Silnie się wijące pędy oraz ciemno zielone liście są dobrą zasłoną pergoli ,altan oraz płotów .Owoce duże z rumieńcem ciemnym brązowo czerwonym dojrzewają w październiku jadalne. Odmiana jest odporna na mrozy do 30 stopni C, mało wymagająca pod względem stanowiska glebowego, toleruje stanowiska jałowe ale dla lepszego ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »