Dąb szypułkowy  'Pendula'

Dąb szypułkowy 'Pendula' Quercus robur 'Pendula'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Pa 90-120cm

Quercus robur 'Pendula'

    Odmiana szybko rosnąca, roczne przyrosty mogą osiągać nawet 2 m długości. Wyrasta w duże drzewa, do 25 m wysokości. Korona drzewa szeroka, rozłożysta i w zarysie półkolista, o normalnie wykształconych konarach, ale z przewisającymi bocznymi gałęziami i młodymi pędami. Ciekawa i atrakcyjna zwisająca forma rodzimego gatunku dębu, choć niestety bardzo rzadko spotykana w terenach zieleni. Doskonała do parków i dużych ogrodów, zasługuje na większą uwagę i popularyzację.

 

  • Pojemnik C2
  • Model Pa 90-120cm

Napisz swoją recenzję

Dąb szypułkowy  'Pendula'

Dąb szypułkowy 'Pendula'

Quercus robur 'Pendula'     Odmiana szybko rosnąca, roczne przyrosty mogą osiągać nawet 2 m długości. Wyrasta w duże drzewa, do 25 m wysokości. Korona drzewa szeroka, rozłożysta i w zarysie półkolista, o normalnie wykształconych konarach, ale z przewisającymi bocznymi gałęziami i młodymi pędami. Ciekawa i atrakcyjna zwisająca forma rodzimego gatunku dębu, choć niestety bardzo rzadko spotykana w terenach zieleni. Doskonała do parków i ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »