Dąb czerwony  'Aurea'

Dąb czerwony 'Aurea' Quercus rubra 'Aurea'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Pa Wys. 6075cm

Quercus rubra 'Aurea'

 

Jest to odmiana dębu o intensywnie żółtych liściach, które jesienią przebarwiają się na pomarańczowo. Naturalnie dorasta do 15-20 metró49. wysokości. Drzewo ma pokrój na początku mało regularny, z wiekiem pokrój ten reguluje się. Dąb ten nie ma specjalnych wymagań siedliskowych. Rośnie również na glebach suchych, piaszczystych. Lubi miejsca słoneczne i jest wytrzymały na zanieczyszczenia atmosferyczne.

Zastosowanie: Znakomicie nadaje się do kompozycji kolorystycznych, nasadzeń alejowych i parków. Świetnie wygląda jako soliter na dużym otwartym terenie.

  • Pojemnik C2
  • Model Pa Wys. 6075cm

Napisz swoją recenzję

Dąb czerwony  'Aurea'

Dąb czerwony 'Aurea'

Quercus rubra 'Aurea'   Jest to odmiana dębu o intensywnie żółtych liściach, które jesienią przebarwiają się na pomarańczowo. Naturalnie dorasta do 15-20 metró49. wysokości. Drzewo ma pokrój na początku mało regularny, z wiekiem pokrój ten reguluje się. Dąb ten nie ma specjalnych wymagań siedliskowych. Rośnie również na glebach suchych, piaszczystych. Lubi miejsca słoneczne i jest wytrzymały na zanieczyszczenia atmosferyczne. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »