Żywotnik zachodni 'Herzberg'

Żywotnik zachodni 'Herzberg' Thuja occidentalis 'Herzberg'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Thuja occidentalis 'Herzberg'


 

Odmian karłowa żywotnika dorastająca w ciągu 10 lat do około 0,6 m wysokości o pokroju regularnym, kulistym. Dekoracyjna roślina ze względu na swoje ubarwienie pędów. Ich końce są przebarwione na kremowy kolor. Nadaje się do małych ogrodów, na skalniaki jak i nasadzenia do donic. Ciekawie wygląda w ogrodach wrzosowych. Można z niej zrobić mały żywopłot lub szpaler sadząc co 40-50 cm.

 

Wymagania: Gleby żyzne, przepuszczalne i wilgotne. Miejsca półcieniste.


Napisz swoją recenzję

Żywotnik zachodni 'Herzberg'

Żywotnik zachodni 'Herzberg'

Thuja occidentalis 'Herzberg'   Odmian karłowa żywotnika dorastająca w ciągu 10 lat do około 0,6 m wysokości o pokroju regularnym, kulistym. Dekoracyjna roślina ze względu na swoje ubarwienie pędów. Ich końce są przebarwione na kremowy kolor. Nadaje się do małych ogrodów, na skalniaki jak i nasadzenia do donic. Ciekawie wygląda w ogrodach wrzosowych. Można z niej zrobić mały żywopłot lub szpaler sadząc co 40-50 cm. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »