Miłorząb dwuklapowy 'Californian Sunset'

Miłorząb dwuklapowy 'Californian Sunset' Ginkgo biloba 'Californian Sunset'

32,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model wys. 30-50 cm.

Ginkgo biloba 'Californian Sunset'
Odmiana miłorzębu japońskiego będąca sportem odmiany 'Saratoga'. Charakteryzuje się bardzo atrakcyjnymi liśćmi o kolorze ciemnozielonym, nieregularnie upstrzonymi żółtymi paskami. Drzewo rośnie powoli, dorasta do 4-6 m wysokości i 3 m szerokości.
W pełni mrozoodporny, niewymagający, dobrze rośnie na przeciętnej glebie. Preferuje stanowisko słoneczne lub półcieniste. Szczególnie polecany do niewielkich ogrodów, nietypowo wybarwione liście najlepiej wyglądają z bliska, więc odmiana powinna być sadzona na pierwszym planie, np. przy ścieżkach.

  • Pojemnik C2
  • Model wys. 30-50 cm.

Napisz swoją recenzję

Miłorząb dwuklapowy 'Californian Sunset'

Miłorząb dwuklapowy 'Californian Sunset'

Ginkgo biloba 'Californian Sunset' Odmiana miłorzębu japońskiego będąca sportem odmiany 'Saratoga'. Charakteryzuje się bardzo atrakcyjnymi liśćmi o kolorze ciemnozielonym, nieregularnie upstrzonymi żółtymi paskami. Drzewo rośnie powoli, dorasta do 4-6 m wysokości i 3 m szerokości. W pełni mrozoodporny, niewymagający, dobrze rośnie na przeciętnej glebie. Preferuje stanowisko słoneczne lub półcieniste. Szczególnie polecany do niewielkich ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »