Dąb błotny  'Green Dwarf'

Dąb błotny 'Green Dwarf' Quercus palustris 'Green Dwarf'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys. Forma Pienna 70-80 cm

Quercus palustris  'Green Dwarf'

    Odmiana o charakterystycznym początkowo kulistym wzroście. Osiąga około 2m natomiast rocznie przyrasta 10cm. Liście nieco mniejsze niż o gatunku z płytkimi i mniej ostrymi klapami. Liście początkowo zielone, jesienią przebarwiające się na pomarańcz. Nasadzić najlepiej na glebie żyznej i wilgotnej w miejscu słonecznym. Ze względu na pokrój oraz powolny wzrost nadaje się do niewielkich przydomowych ogrodów.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys. Forma Pienna 70-80 cm

Napisz swoją recenzję

Dąb błotny  'Green Dwarf'

Dąb błotny 'Green Dwarf'

Quercus palustris   'Green Dwarf'     Odmiana o charakterystycznym początkowo kulistym wzroście. Osiąga około 2m natomiast rocznie przyrasta 10cm. Liście nieco mniejsze niż o gatunku z płytkimi i mniej ostrymi klapami. Liście początkowo zielone, jesienią przebarwiające się na pomarańcz. Nasadzić najlepiej na glebie żyznej i wilgotnej w miejscu słonecznym. Ze względu na pokrój oraz powolny wzrost nadaje się do niewielkich przydomowych ogrodów.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »