Jałowiec Sargenta

Jałowiec Sargenta Junierus chiński odm. Sargentii

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Junierus chiński odm. Sargentii (A.Henry)

  Płożąca odmiana jałowca chińskiego. Została wyselekcjonowana w 1912r. Pochodzi z Japonii. Starsze okazy mają około 3m średnicy. Igły tej odmiany wyjątkowo sztywne i kujące. Zabarwienie srebrzysto zielone.

  Najlepiej rośnie na glebach przeciętnych, a stanowisko powinno być słoneczne. Rośliny nadają się do sadzenia na skarpach, skłonach, na rabatach oraz na skrajach murków oporowych, mogą mieć też zastosowanie jako rośliny okrywowe.

Napisz swoją recenzję

Jałowiec Sargenta

Jałowiec Sargenta

Junierus chiński odm. Sargentii (A.Henry)   Płożąca odmiana jałowca chińskiego. Została wyselekcjonowana w 1912r. Pochodzi z Japonii. Starsze okazy mają około 3m średnicy. Igły tej odmiany wyjątkowo sztywne i kujące. Zabarwienie srebrzysto zielone.   Najlepiej rośnie na glebach przeciętnych, a stanowisko powinno być słoneczne. Rośliny nadają się do sadzenia na skarpach, skłonach, na rabatach oraz na skrajach murków oporowych, mogą ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »