Buk zwyczajny 'Haaren'

Buk zwyczajny 'Haaren' Fagus sylvatica 'Haaren'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model wys. 15-35 cm

Fagus sylvatica 'Haaren'

    Bardzo atrakcyjne drzewo liściaste o stosunkowo wolnym wzroście. Dorasta do około 4-5 metrów wysokości oraz 1,5 metra szerokości o kolumnowym pokroju oraz zwisających gałęziach do samej ziemi. Dekoracyjne cały sezon ciemnoczerwone, błyszczące liście, jesienią przebarwiają się na rudo. Kwiaty są jasnożółte, zebrane w większe kwiatostany w kształcie kotków. Roślina bardzo łatwa w uprawie, jednak  wymaga stanowiska słonecznego lub półcienistego oraz przepuszczalnej, wilgotnej gleby. Roślina mrozoodporna. Zastosowanie: Drzewo świetnie się w sprawdzi w każdym, nawet malutkim ogrodzie, najlepiej wybrać wyeksponowane stanowisko, na którym będzie w pełnej krasie zachwycać swą urodę. Wspaniale zaprezentuje się w barwnych kompozycjach kolorystycznych. 

  • Pojemnik C2
  • Model wys. 15-35 cm

Napisz swoją recenzję

Buk zwyczajny 'Haaren'

Buk zwyczajny 'Haaren'

Fagus sylvatica 'Haaren'     Bardzo atrakcyjne drzewo liściaste o stosunkowo wolnym wzroście. Dorasta do około 4-5 metrów wysokości oraz 1,5 metra szerokości o kolumnowym pokroju oraz zwisających gałęziach do samej ziemi. Dekoracyjne cały sezon ciemnoczerwone, błyszczące liście, jesienią przebarwiają się na rudo. Kwiaty są jasnożółte, zebrane w większe kwiatostany w kształcie kotków. Roślina bardzo łatwa w uprawie, jednak  wymaga ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »