Sosna czarna 'Geant de Suisse'

Sosna czarna 'Geant de Suisse' Pinus nigra 'Geant de Suisse'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Pinus nigra 'Geant de Suisse'
Odmiana sosny czarnej o szerokiej, regularnej, raczej luźnej koronie i długich, kłujących, ciemnozielonych igłach. Po 10 latach dorasta do 3-4 m wysokości.
Polecana do parków i dużych ogrodów przydomowych. Najlepiej prezentuje się, gdy rośnie samotnie, ukazując swój regularny, stożkowy lub zaokrąglony pokrój. Dobrze rośnie w przeciętnej glebie, preferuje stanowisko słoneczne.

Napisz swoją recenzję

Sosna czarna 'Geant de Suisse'

Sosna czarna 'Geant de Suisse'

Pinus nigra 'Geant de Suisse' Odmiana sosny czarnej o szerokiej, regularnej, raczej luźnej koronie i długich, kłujących, ciemnozielonych igłach. Po 10 latach dorasta do 3-4 m wysokości. Polecana do parków i dużych ogrodów przydomowych. Najlepiej prezentuje się, gdy rośnie samotnie, ukazując swój regularny, stożkowy lub zaokrąglony pokrój. Dobrze rośnie w przeciętnej glebie, preferuje stanowisko słoneczne.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »