Cyprysik żywotnikowaty 'Little Jamie'

Cyprysik żywotnikowaty 'Little Jamie' Chamaecyparis thyoides 'Little Jamie'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Chamaecyparis thyoides  'Little Jamie'

   Odmiana o zwartym i karłowym pokroju dorasta jedynie do 1,5m wysokości i 0,5m szerokości. Rośnie wąsko i kolumnowo. Igły zielone z lekkim niebieskim wybarwieniu. Odmiana wyselekcjonowana pod koniec lat 90 w Ameryce.

Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych. Preferuje miejsce nasłonecznione i osłonięte od silnych zimowych wiatrów. Odmiana polecana do ogródków przydomowych.

 

Napisz swoją recenzję

Cyprysik żywotnikowaty 'Little Jamie'

Cyprysik żywotnikowaty 'Little Jamie'

Chamaecyparis thyoides   'Little Jamie'    Odmiana o zwartym i karłowym pokroju dorasta jedynie do 1,5m wysokości i 0,5m szerokości. Rośnie wąsko i kolumnowo. Igły zielone z lekkim niebieskim wybarwieniu. Odmiana wyselekcjonowana pod koniec lat 90 w Ameryce. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych. Preferuje miejsce nasłonecznione i osłonięte od silnych zimowych wiatrów. Odmiana polecana do ogródków przydomowych.  
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »