Brzoza nadrzeczna 'Cully' ('Heritage')

Brzoza nadrzeczna 'Cully' ('Heritage') Betula nigra 'Cully'

35,00 zł

  • Pojemnik C3
  • Model Wys.45-150cm

Betula nigra 'Cully' ('Heritage')

   Średniej wielkości drzewo, osiągające 4-8 metrów wysokości. Ma atrakcyjnie piramidalną koronę o wzniesionym pokroju. Odmiana ta słynie głównie z  atrakcyjnej kory, która się bardzo ładnie złuszcza, kora jest koloru kremowo-brązowego. Majestatyczne są również liście, ponieważ nieco inne jak u pozostałych odmian. Są trójkątne, karbowane o nieregularnym podwójnym ząbkowaniu wzdłuż brzegu blaszki liściowej, koloru zielonego. Roślina preferuje stanowisko słoneczne oraz półcieniste. Roślina tolerancyjna na warunki glebowe, jednak ważne aby gleba była umiarkowanie wilgotna. Bardzo dobrze sobie radzi na piaszczystych oraz ciężkich gliniastych glebach. Zastosowanie: Drzewo bardzo dobrze wygląda przy nasadzeniu w grupie. Polecane jest również do nasadzeń w większych ogrodach przydomowych oraz jako zieleń osiedlowa.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys.45-150cm

Napisz swoją recenzję

Brzoza nadrzeczna 'Cully' ('Heritage')

Brzoza nadrzeczna 'Cully' ('Heritage')

Betula nigra  'Cully' ('Heritage')    Średniej wielkości drzewo, osiągające 4-8 metrów wysokości. Ma atrakcyjnie piramidalną koronę o wzniesionym pokroju. Odmiana ta słynie głównie z  atrakcyjnej kory, która się bardzo ładnie złuszcza, kora jest koloru kremowo-brązowego. Majestatyczne są również liście, ponieważ nieco inne jak u pozostałych odmian. Są trójkątne, karbowane o nieregularnym podwójnym ząbkowaniu wzdłuż brzegu blaszki ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »