Cyprysik tępołuskowy 'Pygmaea'

Cyprysik tępołuskowy 'Pygmaea' Chamaecyparis obtusa 'Pygmaea'

12,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-30cm

Chamaecyparis obtusa  'Pygmaea'

    Cyprsik odmiany tępołuskowej o wolnym charakterze wzrostu, posiada koronę kulistą, szeroką, czasami lekko nieregularną. Gałązki wachlarzowate, błyszczące o bardzo intensywnie i głębokiej barwie zieleni. Jest w miarę odporny na mróz.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-30cm

Napisz swoją recenzję

Cyprysik tępołuskowy 'Pygmaea'

Cyprysik tępołuskowy 'Pygmaea'

Chamaecyparis obtusa   'Pygmaea'     Cyprsik odmiany tępołuskowej o wolnym charakterze wzrostu, posiada koronę kulistą, szeroką, czasami lekko nieregularną. Gałązki wachlarzowate, błyszczące o bardzo intensywnie i głębokiej barwie zieleni. Jest w miarę odporny na mróz.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »