Cyprysik tępołuskowy 'Giborn Beauty'

Cyprysik tępołuskowy 'Giborn Beauty' Chamaecyparis obtusa 'Giborn Beauty'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.15cm

Chamaecyparis obtusa 'Giborn Beauty'

       Odmiana o błękitno- niebieskim wybarwieniu. Posiada częściowo młodociane pędy oraz  ciekawą budowę początkowo krzewiastą, która nastepnie buduje pęd przewdni aby rosnąć w górę w kształcie stożka. Osiąga w ciągu 10 lat wysokość ok. 1,5 metra /można ją zaliczyć do średnio szybko rosnącej /.Całkowicie odporna na mrozy .Odmiana przydatna do tworzenia kompozycji w których cyprysik japoński jest elementem bardzo wyeksponowanym .

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.15cm

Napisz swoją recenzję

Cyprysik tępołuskowy 'Giborn Beauty'

Cyprysik tępołuskowy 'Giborn Beauty'

Chamaecyparis obtusa  'Giborn Beauty'        Odmiana o błękitno- niebieskim wybarwieniu. Posiada częściowo młodociane pędy oraz  ciekawą budowę początkowo krzewiastą, która nastepnie buduje pęd przewdni aby rosnąć w górę w kształcie stożka. Osiąga w ciągu 10 lat wysokość ok. 1,5 metra /można ją zaliczyć do średnio szybko rosnącej /.Całkowicie odporna na mrozy .Odmiana przydatna do tworzenia kompozycji w których cyprysik japoński jest ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »