Cyprysik tępołuskowy 'Aurea'

Cyprysik tępołuskowy 'Aurea' Chamaecyparis obtusa 'Aurea'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.15-20cm

Chamaecyparis obtusa 'Aurea'

     Cyprysik ten charakteryzuje się pokrojem szeroko stożkowatym i średnim tempem wzrostu. Ponadto ma stosunkowo dobre zagęszczenie i złocistożółte zabarwienie utrzymujące swą intensywność także zimą. Wysokość: w ciągu 10 lat osiąga ok. 2 metrów. Preferuje stanowiska słoneczne i bardzo rzadko przypalana jest przez silne, południowe słońce.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.15-20cm

Napisz swoją recenzję

Cyprysik tępołuskowy 'Aurea'

Cyprysik tępołuskowy 'Aurea'

Chamaecyparis obtusa 'Aurea'      Cyprysik ten charakteryzuje się pokrojem szeroko stożkowatym i średnim tempem wzrostu. Ponadto ma stosunkowo dobre zagęszczenie i złocistożółte zabarwienie utrzymujące swą intensywność także zimą. Wysokość: w ciągu 10 lat osiąga ok. 2 metrów. Preferuje stanowiska słoneczne i bardzo rzadko przypalana jest przez silne, południowe słońce.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »