Barbula klandońska 'Simmonds'

Barbula klandońska 'Simmonds' Caryopteris x clandonensis 'Simmonds'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Caryopteris x clandonensis 'Simmonds'

 Jest to miododajna bylina nadająca się do ogrodów przydomowych. Kwitnie w kwietniu i kwiaty utrzymują się do lipca. Mają kolor jasno niebieski. Liście mają kolor zielono-srebrno-szary. Rośnie w miejscach słonecznych, na glebach piaszczystych. Znosi czasową suszę. Preferuje gleby lekko kwaśne i neutralne. Dorasta do 90-120 cm i ma kształt kopulasty. Można ją sadzić na skalnikach, przydomowych rabatach.

Wiosną należy roślinę przyciąć i usunąć zeszłoroczne pędy.

Napisz swoją recenzję

Barbula klandońska 'Simmonds'

Barbula klandońska 'Simmonds'

Caryopteris x clandonensis 'Simmonds'   Jest to miododajna bylina nadająca się do ogrodów przydomowych. Kwitnie w kwietniu i kwiaty utrzymują się do lipca. Mają kolor jasno niebieski. Liście mają kolor zielono-srebrno-szary. Rośnie w miejscach słonecznych, na glebach piaszczystych. Znosi czasową suszę. Preferuje gleby lekko kwaśne i neutralne. Dorasta do 90-120 cm i ma kształt kopulasty. Można ją sadzić na skalnikach, przydomowych ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »