Cyprysik Lawsona 'Iwone'

Cyprysik Lawsona 'Iwone' Chamaecyparis lawsoniana 'Iwone'

12,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 30-45 cm

Chamaecyparis lawsoniana  'Iwone'

      Bardzo ciekawa, ładna odmiana podobna do cyprysika Golden Wunder ale jeszcze lepiej wybarwiona wąsko stożkowata o intensywnie złocistozielono wybarwionych igłach. Kolor utrzymuje przez cały sezon. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, stanowiskach osłoniętych wymaga stanowiska słonecznego, w cieniu traci złocisto żółte wybarwienie. Wzrost średni najlepiej jednak nie sadzić na szpalery, gdyż może być uszkadzana przez mrozy i zimowe suche wiatry. Efektownie wygląda na tle ciemnozielonych odmian.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 30-45 cm

Napisz swoją recenzję

Cyprysik Lawsona 'Iwone'

Cyprysik Lawsona 'Iwone'

Chamaecyparis lawsoniana   'Iwone'       Bardzo ciekawa, ładna odmiana podobna do cyprysika Golden Wunder ale jeszcze lepiej wybarwiona wąsko stożkowata o intensywnie złocistozielono wybarwionych igłach. Kolor utrzymuje przez cały sezon. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, stanowiskach osłoniętych wymaga stanowiska słonecznego, w cieniu traci złocisto żółte wybarwienie. Wzrost średni najlepiej jednak nie sadzić na szpalery, gdyż może ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »