Jagoda kamczacka 'Brązowa'

Jagoda kamczacka 'Brązowa' Lonicera caerulea L. var. kamtschatica Sevast. 'Brązowa'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.50-60cm

Lonicera caerulea L. var. kamtschatica Sevast. 'Brązowa'

     Odmiana jagody kamczackiej pochodząca z Syberii i dorastająca do 1,5 i tyle samo szerokości. Pędy sztywne wyprostowane. Liście zielone opadające na zimę. Owoce tej odmiany bardzo dużo i soczyste rozpoczyna owocowanie na przełomie maja już po pierwszym roku od posadzenia. Owoce mogą służyć do nalewek bądź na smaczne kuchenne przetwory z jednego zbioru można zebrać nawet 4km owoców, posiadają one właściwości lecznicze. Kolor ciemno fioletowy. Roślinę można sadzić w słońcu jak i półcieniu nie ma wymagań co do gleby . Wyróżnia się wysoką mrozoodpornością. Najlepiej sadzić dwie różne odmiany jagody kamczackiej aby nawzajem się zapylały.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.50-60cm

Napisz swoją recenzję

Jagoda kamczacka 'Brązowa'

Jagoda kamczacka 'Brązowa'

Lonicera caerulea L. var. kamtschatica Sevast. 'Brązowa'      Odmiana jagody kamczackiej pochodząca z Syberii i dorastająca do 1,5 i tyle samo szerokości. Pędy sztywne wyprostowane. Liście zielone opadające na zimę. Owoce tej odmiany bardzo dużo i soczyste rozpoczyna owocowanie na przełomie maja już po pierwszym roku od posadzenia. Owoce mogą służyć do nalewek bądź na smaczne kuchenne przetwory z jednego zbioru można zebrać nawet 4km ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »