Miłorząb dwuklapowy 'Tremonia'

Miłorząb dwuklapowy 'Tremonia' Ginkgo biloba 'Tremonia'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Ginkgo biloba 'Tremonia'

   Piękna kolumnowa odmiana wyselekcjonowana w Niemczech. Osiąga 10m wysokości. Odmiana męska nie owocująca. Liście w kształcie wachlarza.z falistymi krawędziami osiągające 6cm długości. Liście rosną w gęstych wiązkach po 3-4 na jednej. Jesienią kolor liści zmienia się na złocisto żółty co jest dodatkowym walorem tej odmiany.

   Świetnie prezentuje się w małych grupach parkach, rondach czy uliczkach. Najlepiej rośnie na glebach przepuszczalnych a miejsce powinno być słoneczne lub pół cieniste. Odmiana mrozoodporna i szczególnie odporna na zanieczyszczenia powietrza.

Napisz swoją recenzję

Miłorząb dwuklapowy 'Tremonia'

Miłorząb dwuklapowy 'Tremonia'

Ginkgo biloba 'Tremonia'    Piękna kolumnowa odmiana wyselekcjonowana w Niemczech. Osiąga 10m wysokości. Odmiana męska nie owocująca. Liście w kształcie wachlarza.z falistymi krawędziami osiągające 6cm długości. Liście rosną w gęstych wiązkach po 3-4 na jednej. Jesienią kolor liści zmienia się na złocisto żółty co jest dodatkowym walorem tej odmiany.    Świetnie prezentuje się w małych grupach parkach, rondach czy uliczkach. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »