Cyprysik Lawsona 'Globe'

Cyprysik Lawsona 'Globe' Chamaecyparis lawsoniana 'Globe'

9,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 40-50cm

Chamaecyparis lawsoniana  'Globe'

      Odmiana kulista cyprysika lawsona. Rośnie w miarę regularnie tworząc kule o wysokości ok. 1 m przez 10 lat. Charakteryzuje się stalową, czasami szaro zieloną barwą, gałązki długie prawie pojedyncze, przewisają od środka we wszystkich kierunkach.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 40-50cm

Napisz swoją recenzję

Cyprysik Lawsona 'Globe'

Cyprysik Lawsona 'Globe'

Chamaecyparis lawsoniana   'Globe'       Odmiana kulista cyprysika lawsona. Rośnie w miarę regularnie tworząc kule o wysokości ok. 1 m przez 10 lat. Charakteryzuje się stalową, czasami szaro zieloną barwą, gałązki długie prawie pojedyncze, przewisają od środka we wszystkich kierunkach.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »