Cedr himalajski 'Blue Snake'

Cedr himalajski 'Blue Snake' Cedrus deodara 'Blue Snake'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 40-60cm

Cedrus deodara 'Blue Snake'

   Potocznie nazywany niebieskim wężem. Odmiana została odkryta w Holandii w 1962r. Charakteryzuje się karłowa budową o przewisających gałęziach. Igły połyskujące srebrzysto niebieskie lekko poskręcane. Świetnie nadaje się na okrywową roślinę, również piękny charakter nadaje szara kora.

 

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 40-60cm

Napisz swoją recenzję

Cedr himalajski 'Blue Snake'

Cedr himalajski 'Blue Snake'

Cedrus deodara  'Blue Snake'    Potocznie nazywany niebieskim wężem. Odmiana została odkryta w Holandii w 1962r. Charakteryzuje się karłowa budową o przewisających gałęziach. Igły połyskujące srebrzysto niebieskie lekko poskręcane. Świetnie nadaje się na okrywową roślinę, również piękny charakter nadaje szara kora.  
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »