Bez czarny  'Korsor'

Bez czarny 'Korsor' Sambucus nigra 'Korsor'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Pa 70-120cm

Sambucus nigra  'Korsor'

 Odmiana o jadalnych owocach, wyselekcjonowana w Dani pod względem jakości i plenności owocowania. Rośnie pewnie, plenna odmiana o dużych kwiatoastanach i sporej wielkości wiech owocowych. Dobrze rośnie w każdych warunkach, nawet na słabych glebach pod warunkiem w miarę utrzymania wilgotności gleby w młodym wieku tej rośliny.

Zastosowanie : plantacje owocowe, ogrody przydomowe, polecany rarytas dla miłośników nietypowych roślin owocowych. 

  • Pojemnik C2
  • Model Pa 70-120cm

Napisz swoją recenzję

Bez czarny  'Korsor'

Bez czarny 'Korsor'

Sambucus nigra   'Korsor'   Odmiana o jadalnych owocach, wyselekcjonowana w Dani pod względem jakości i plenności owocowania. Rośnie pewnie, plenna odmiana o dużych kwiatoastanach i sporej wielkości wiech owocowych. Dobrze rośnie w każdych warunkach, nawet na słabych glebach pod warunkiem w miarę utrzymania wilgotności gleby w młodym wieku tej rośliny. Zastosowanie : plantacje owocowe, ogrody przydomowe, polecany rarytas dla ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »