Budleja japońska

Budleja japońska Buddleja japonica

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Buddleja japonica

   Piękny liściasty krzew pochodzący z Japonii, wynaleziony przez odkrywcę Hemsley w 1889roku. Dorasta do 1,5m wysokości. Pędy skrzydlate. Liście wąsko lacyntowane 20cm górna powierzchnia ciemnozielona i naga. Kwiaty zebrane w piękne wiecha o liliowym kolorze. Kwitnie od lipca do października.

   Najlepiej sadzić na stanowisku słonecznym a gleba powinna być wilgotna. Roślina wymaga okrycia zimą.

Napisz swoją recenzję

Budleja japońska

Budleja japońska

Buddleja japonica    Piękny liściasty krzew pochodzący z Japonii, wynaleziony przez odkrywcę Hemsley w 1889roku. Dorasta do 1,5m wysokości. Pędy skrzydlate. Liście wąsko lacyntowane 20cm górna powierzchnia ciemnozielona i naga. Kwiaty zebrane w piękne wiecha o liliowym kolorze. Kwitnie od lipca do października.    Najlepiej sadzić na stanowisku słonecznym a gleba powinna być wilgotna. Roślina wymaga okrycia zimą.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »