Cyprysik groszkowy 'Plumosa Variegata'

Cyprysik groszkowy 'Plumosa Variegata' Chamaecyparis pisifera 'Plumosa Variegata'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 60-70cm

Chamaecyparis pisifera 'Plumosa Variegata'

        Bardzo dekoracyjna odmiana cyprysika groszkowego o intensywnie białych przebarwieniach na liściach, rośnie średnio - silnie ale potrafi osiągnąć wysokość ok. 2 metry. Budowa średnio- regularna, daje krzewy o pokroju szeroko kolumnowym .Może być uszkadzany przez mrozy. Na stanowiskach suchych i przewiewnych może tracić liście i nawet całe gałązki. Jest bardzo dekoracyjny.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 60-70cm

Napisz swoją recenzję

Cyprysik groszkowy 'Plumosa Variegata'

Cyprysik groszkowy 'Plumosa Variegata'

Chamaecyparis pisifera  'Plumosa Variegata'         Bardzo dekoracyjna odmiana cyprysika groszkowego o intensywnie białych przebarwieniach na liściach, rośnie średnio - silnie ale potrafi osiągnąć wysokość ok. 2 metry. Budowa średnio- regularna, daje krzewy o pokroju szeroko kolumnowym .Może być uszkadzany przez mrozy. Na stanowiskach suchych i przewiewnych może tracić liście i nawet całe gałązki. Jest bardzo dekoracyjny.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »