Cyprysik groszkowy 'Nana Albovariegata'

Cyprysik groszkowy 'Nana Albovariegata' Chamaecyparis pisifera 'Nana Albovariegata'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Chamaecyparis pisifera  'Nana Albovariegata'

    Ciekawa odmiana cyprysika groszkowego (pierzastego ) o pięknej zieleni wypełniającej całą jego formę z biało kremowymi cętkami, przyrostami bez chlorofilu. Wzrost karłowy, rośnie bardzo powoli, tworząc kulisty, lekko kopulasty krzew o karłowej ,delikatnej budowie .Wzrost nie wielki prawdopodobnie w naszym klimacie nie powinien osiągnąć 1 wysokości .Wymaganiem tej rośliny jest stanowisko wilgotne ,szczególnie osłonięte od wiatrów ,może rosnąć w miejscu o nie pełnym nasłonecznieniu.

Napisz swoją recenzję

Cyprysik groszkowy 'Nana Albovariegata'

Cyprysik groszkowy 'Nana Albovariegata'

Chamaecyparis pisifera  'Nana Albovariegata'     Ciekawa odmiana cyprysika groszkowego (pierzastego ) o pięknej zieleni wypełniającej całą jego formę z biało kremowymi cętkami, przyrostami bez chlorofilu. Wzrost karłowy, rośnie bardzo powoli, tworząc kulisty, lekko kopulasty krzew o karłowej ,delikatnej budowie .Wzrost nie wielki prawdopodobnie w naszym klimacie nie powinien osiągnąć 1 wysokości .Wymaganiem tej rośliny jest stanowisko ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »