Hortensja bukietowa 'Zwijnenburg'

Hortensja bukietowa 'Zwijnenburg' Hydrangea paniculata 'Zwijnenburg'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Hydrangea paniculata 'Zwijnenburg'

Ciekawa odmiana hortensji o kwiatach biało kremowych kwiatach, pojawiających się latem na krzewie. Tworzą gęste wiechy, kuliste, lekko stożkowe. Liście ma zielone, lekko błyszczące o piłkowanym brzegu. Dorasta do 1-2 metra wysokości.

Stanowisko: Dobrze rośnie w miejscach słonecznych i półcienistych , glebach wilgotnych, przepuszczalnych i żyznych. Wymaga okrycia na zimę. Hortensje ogrodowe zabezpieczamy przed zimą okrywając je słomianymi matami lub zimową agrowłókniną.

Zastosowanie: Nadaje się do ogrodów przydomowych, kompozycji , wzdłuż alei, ogrodów japońskich, jako soliter.

Napisz swoją recenzję

Hortensja bukietowa 'Zwijnenburg'

Hortensja bukietowa 'Zwijnenburg'

Hydrangea paniculata 'Zwijnenburg' Ciekawa odmiana hortensji o kwiatach biało kremowych kwiatach, pojawiających się latem na krzewie. Tworzą gęste wiechy, kuliste, lekko stożkowe. Liście ma zielone, lekko błyszczące o piłkowanym brzegu. Dorasta do 1-2 metra wysokości. Stanowisko: Dobrze rośnie w miejscach słonecznych i półcienistych , glebach wilgotnych, przepuszczalnych i żyznych. Wymaga okrycia na zimę. Hortensje ogrodowe ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »