Cyprysik groszkowy 'Filifera'

Cyprysik groszkowy 'Filifera' Chamaecyparis pisifera 'Filifera'

12,00 zł

  • Pojemnik C1,5, C2
  • Model Wys. 30-60cm

Chamaecyparis pisifera 'Filifera'

      Odmiana dorastająca do około 3 metrów wysokości o nitkowatych, opadających pędach. Pokrój rośliny jest zmienny. Przybiera formą kopulastą lub szeroko stożkową. Niktowate pędy są koloru zielonego. Jest całkowicie mrozoodporna. Lubi miejsca słoneczne i półcienste. Gleby średnio żyzne, umiarkowanie wilgotnie, przepuszczalne.

Zastosowanie: Nadaje się do dużych ogrodów, nasadzeń parkowych i pojedynczych kompozycji ogrodowych.

  • Pojemnik C1,5, C2
  • Model Wys. 30-60cm

Napisz swoją recenzję

Cyprysik groszkowy 'Filifera'

Cyprysik groszkowy 'Filifera'

Chamaecyparis pisifera 'Filifera'        Odmiana dorastająca do około 3 metrów wysokości o nitkowatych, opadających pędach. Pokrój rośliny jest zmienny. Przybiera formą kopulastą lub szeroko stożkową. Niktowate pędy są koloru zielonego. Jest całkowicie mrozoodporna. Lubi miejsca słoneczne i półcienste. Gleby średnio żyzne, umiarkowanie wilgotnie, przepuszczalne. Zastosowanie: Nadaje się do dużych ogrodów, nasadzeń parkowych i ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »