Świerk pospolity 'Gregoryana'

Świerk pospolity 'Gregoryana' Picea abies 'Gregoryana'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Picea abies 'Gregoryana'
Charakteryzująca się wolnym tempem wzrostu odmiana, dorastająca rocznie do 30-40 cm, o bardzo gęstym, nieregularnym, zbliżonym do kulistego pokroju. Mocno rozgałęzione, krótkie, cienkie pędy pokryte krótkimi i cienkimi ale ostrymi, zielonymi igłami tworzą zwartą, ścisłą strukturę.
Polecana do ogrodów skalnych i wrzosowych, a także na rabaty. Dobrze rośnie na żyznych, lekko kwaśnych glebach. Preferuje stałą, umiarkowaną wilgotność gleby, ale starsze rośliny znoszą okresową suszę. Wymaga stanowiska słonecznego lub półcienistego. Mrozoodporna.

Napisz swoją recenzję

Świerk pospolity 'Gregoryana'

Świerk pospolity 'Gregoryana'

Picea abies 'Gregoryana' Charakteryzująca się wolnym tempem wzrostu odmiana, dorastająca rocznie do 30-40 cm, o bardzo gęstym, nieregularnym, zbliżonym do kulistego pokroju. Mocno rozgałęzione, krótkie, cienkie pędy pokryte krótkimi i cienkimi ale ostrymi, zielonymi igłami tworzą zwartą, ścisłą strukturę. Polecana do ogrodów skalnych i wrzosowych, a także na rabaty. Dobrze rośnie na żyznych, lekko kwaśnych glebach. Preferuje stałą, ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »