Dereń Kousa 'Bump'

Dereń Kousa 'Bump' Cornus Kousa 'Bump'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Cornus Kousa 'bump'

     Bujny niewysoki krzew. Liście zielone przebarwiające się jesienią. Kwitnie bardzo obficie, kwiaty koloru czerwonego.Rośnie słabiej i bardziej krzewiasto od typowego gatunku, kwitnie bardzo obficie, już w młodym wieku. Korowina łuszcząca się wyraźnie.

 

Napisz swoją recenzję

Dereń Kousa 'Bump'

Dereń Kousa 'Bump'

Cornus Kousa 'bump'      Bujny niewysoki krzew. Liście zielone przebarwiające się jesienią. Kwitnie bardzo obficie, kwiaty koloru czerwonego.Rośnie słabiej i bardziej krzewiasto od typowego gatunku, kwitnie bardzo obficie, już w młodym wieku. Korowina łuszcząca się wyraźnie.  
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »