Cis pospolity 'Aurea Hoseri'

Cis pospolity 'Aurea Hoseri' Taxus baccata 'Aurea Hoseri'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Taxus baccata  'Aurea Hoseri'

    Odmiana Cisu pospolitego wyprodukowana w Polskiej szkółce. Charakterystyczną cechą tej odmiany jest bardzo szeroki i rozłożysty pokrój. Odmiana bardzo wolno rosnąca. Dorasta do około 0,8m wysokości. Igły zimozielone piękne o złocisto żółtym wybarwieniu. Najlepiej rośnie na glebach żyznych, umiarkowanie wilgotnych. Miejsce powinno być lekko cieniste. Odmiana świetnie nadaje się jako okrywowa do nie wysokich skarp lub wzniesień. Może być nasadzony z roślinami o kontrastowym wybarwieniu igieł.

Napisz swoją recenzję

Cis pospolity 'Aurea Hoseri'

Cis pospolity 'Aurea Hoseri'

Taxus baccata  'Aurea Hoseri'     Odmiana Cisu pospolitego wyprodukowana w Polskiej szkółce. Charakterystyczną cechą tej odmiany jest bardzo szeroki i rozłożysty pokrój. Odmiana bardzo wolno rosnąca. Dorasta do około 0,8m wysokości. Igły zimozielone piękne o złocisto żółtym wybarwieniu. Najlepiej rośnie na glebach żyznych, umiarkowanie wilgotnych. Miejsce powinno być lekko cieniste. Odmiana świetnie nadaje się jako okrywowa do nie ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »