Cyprysik żywotnikowaty 'Pyramidata'

Cyprysik żywotnikowaty 'Pyramidata' Chamaecyparis thyoides 'Pyramidata'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Chamaecyparis thyoides 'Pyramidata'

  Wąsko kolumnowa odmiana cyprysika. Dorastająca do 1,5m wysokości. Wyselekcjonowana w 1867r w Francji. Krzew bardzo gesty o krótkich gęstych pędach.

  Najlepiej rośnie na glebach żyznych, dostatecznie wilgotnych i lekko kwaśnych. Miejsce powinno być osłonięte od zimnych wiatrów.

 

Napisz swoją recenzję

Cyprysik żywotnikowaty 'Pyramidata'

Cyprysik żywotnikowaty 'Pyramidata'

Chamaecyparis thyoides 'Pyramidata'   Wąsko kolumnowa odmiana cyprysika. Dorastająca do 1,5m wysokości. Wyselekcjonowana w 1867r w Francji. Krzew bardzo gesty o krótkich gęstych pędach.   Najlepiej rośnie na glebach żyznych, dostatecznie wilgotnych i lekko kwaśnych. Miejsce powinno być osłonięte od zimnych wiatrów.  
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »