Choina kanadyjska 'Jervis'

Choina kanadyjska 'Jervis' Tsuga canadensis 'Jervis'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Tsuga canadensis 'Jervis'

   Karłowa zimozielona odmiana choiny. Pokrój bardzo zwarty stożkowy aczkolwiek nieregularny. Pędy wyprostowane i zwarte. Wzrost bardzo wolny osiąga jedynie 1,2m wysokości. Igły koloru ciemnozielonego bardzo krótkie, i gęsto usadowione. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych. Miejsce powinno być słoneczne ale osłonięte. Świetnie nadaje się do niewielkich ogrodów i na małe skalniaki.

 

Napisz swoją recenzję

Choina kanadyjska 'Jervis'

Choina kanadyjska 'Jervis'

Tsuga canadensis 'Jervis'    Karłowa zimozielona odmiana choiny. Pokrój bardzo zwarty stożkowy aczkolwiek nieregularny. Pędy wyprostowane i zwarte. Wzrost bardzo wolny osiąga jedynie 1,2m wysokości. Igły koloru ciemnozielonego bardzo krótkie, i gęsto usadowione. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych. Miejsce powinno być słoneczne ale osłonięte. Świetnie nadaje się do niewielkich ogrodów i na małe skalniaki.  
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »