Choina kanadyjska 'Pendula'

Choina kanadyjska 'Pendula' Tsuga canadensis 'Pendula'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-30cm

Tsuga canadensis 'Pendula'

     Jest to płożąca odmiana choiny bardzo wolno rosnąca i dorastająca do około 1,20 wysokości, chociaż jej wysokość często uzależniona jest od miejsca szczepienia i rodzaju prowadzenia. Można ją podwiązywać do palika, przez co osiągniemy ładny płaczący wygląd. Nie ma ona przewodnika wyprowadzonego głównego. Igły są krótkie, ciemnozielone, dość delikatne w dotyku. Bardzo dobrze rosnie w osłonietych stanowiskach, półcienistych, słonecznych jak i cienistych. Lubi ciężkie gleby, wilgotne.

Zastosowanie: Polecana jest to małych ogrodów, miejsc wyeksponowanych, nasadzeń parkowych.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-30cm

Napisz swoją recenzję

Choina kanadyjska 'Pendula'

Choina kanadyjska 'Pendula'

Tsuga canadensis 'Pendula '       J est to płożąca odmiana choiny bardzo wolno rosnąca i dorastająca do około 1,20 wysokości, chociaż jej wysokość często uzależniona jest od miejsca szczepienia i rodzaju prowadzenia. Można ją podwiązywać do palika, przez co osiągniemy ładny płaczący wygląd. Nie ma ona przewodnika wyprowadzonego głównego. Igły są krótkie, ciemnozielone, dość delikatne w dotyku. Bardzo dobrze rosnie w osłonietych ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »