Forsycja pośrednia 'Sunday'

Forsycja pośrednia 'Sunday' Forsythia x intermedia 'Sunday'

12,00 zł

  • Pojemnik C1,5, C2
  • Model Wys. 30-100cm

Forsythia x intermedia 'Sunday'

      Odmiana o nieregularnym, rozłożystym pokroju, osiągający wysokość do 3 metrów oraz podobnej szerokości. Liście jasnozielone, eliptyczne, brzegiem piłkowane, jesienią wybarwiające się na końcach pędów na bordowo. Pora kwitnienia przypada na marzec-kwiecień. Kwiaty dzwonkowate, ciemnożółte, zbudowane z bardzo delikatnych i wąskich płatków korony, charakterystycznie rozchylonych lub odgiętych, ze zwiniętymi brzegami. Najwięcej kwiatów skupionych jest u nasady pędów. Roślina o przeciętnych wymaganiach glebowych. Preferuje stanowiska słoneczne lub półcieniste pod okapem drzew. Roślina cechuje się dobrą mrozoodpornością. Zastosowanie: Cenny krzew do sadzenia w ogrodach oraz w terenach zieleni. Odmiana polecana do sadzenia wzdłuż ogrodzeń jako nieformowany żywopłot.

  • Pojemnik C1,5, C2
  • Model Wys. 30-100cm

Napisz swoją recenzję

Forsycja pośrednia 'Sunday'

Forsycja pośrednia 'Sunday'

Forsythia x intermedia 'Sunday'       Odmiana o nieregularnym, rozłożystym pokroju, osiągający wysokość do 3 metrów oraz podobnej szerokości. Liście jasnozielone, eliptyczne, brzegiem piłkowane, jesienią wybarwiające się na końcach pędów na bordowo. Pora kwitnienia przypada na marzec-kwiecień. Kwiaty dzwonkowate, ciemnożółte, zbudowane z bardzo delikatnych i wąskich płatków korony, charakterystycznie rozchylonych lub odgiętych, ze ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »