Choina kanadyjska 'Jeddeloh'

Choina kanadyjska 'Jeddeloh' Tsuga canadensis 'Jeddeloh'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik P1
  • Model Wys. 20-25cm

Tsuga canadensis 'Jeddeloh'

    Jest to wolno rosnąca roślina, która w ciagu 10 lat dorasta zaledie do 0,5 metra wysokości. Jej budowa jest gęsta, zwarta, prawie półkulista. Tworzy się charakterystyczne zagłębienie w środku rośliny. Igły są jasnozielone i delikatne. Bardzo dobrze rosnie w osłonietych stanowiskach, półcienistych, słonecznych jak i cienistych. Lubi ciężkie gleby, wilgotne.

Zastosowanie: Nadaje się na skalniaki, do małych ogrodów przydomowych, niskich szpalerów. Nadaje się do doniczek na balkony i tarasy. Świetnie prezentuje się przy oczkach wodnych, gdzie też znakomicie się czuje.

  • Pojemnik P1
  • Model Wys. 20-25cm

Napisz swoją recenzję

Choina kanadyjska 'Jeddeloh'

Choina kanadyjska 'Jeddeloh'

Tsuga canadensis 'Jeddeloh'      Jest to wolno rosnąca roślina, która w ciagu 10 lat dorasta zaledie do 0,5 metra wysokości. Jej budowa jest gęsta, zwarta, prawie półkulista. Tworzy się charakterystyczne zagłębienie w środku rośliny. Igły są jasnozielone i delikatne. Bardzo dobrze rosnie w osłonietych stanowiskach, półcienistych, słonecznych jak i cienistych. Lubi ciężkie gleby, wilgotne. Zastosowanie: Nadaje się na ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »