Choina kanadyjska 'Cole's Prostrate'

Choina kanadyjska 'Cole's Prostrate' Tsuga canadensis 'Cole's Prostrate'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Tsuga canadensis 'Cole's Prostrate'

     Odmiana o płożących się po ziemi gałązkach .Charakteryzuje się ciemniejszym zielonym zabarwieniem igieł. Wzrost wolny, roczny przyrost nie przekracza na długość 5-8cm. Ciekawie wygląda szczepiona na pniu lub zwisając z murków. Jest wrażliwa na ostre i długo działające słońce ,lepiej sadzić ją na terenie osłoniętym i zacienionym przynajmniej w jakimś procencie .Nadaje się bardzo do małych ogrodów ,nasadzeń wokół tarasów oraz skalników .Nie lubi zbyt suchych stanowisk .

Napisz swoją recenzję

Choina kanadyjska 'Cole's Prostrate'

Choina kanadyjska 'Cole's Prostrate'

Tsuga canadensis 'Cole's Prostrate'      Odmiana o płożących się po ziemi gałązkach .Charakteryzuje się ciemniejszym zielonym zabarwieniem igieł. Wzrost wolny, roczny przyrost nie przekracza na długość 5-8cm. Ciekawie wygląda szczepiona na pniu lub zwisając z murków. Jest wrażliwa na ostre i długo działające słońce ,lepiej sadzić ją na terenie osłoniętym i zacienionym przynajmniej w jakimś procencie .Nadaje się bardzo do małych ogrodów ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »