Cedr himalajski 'Kelly Gold'

Cedr himalajski 'Kelly Gold' Cedrus deodora 'Kelly Gold'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Cedrus deodora 'Kelly Gold'

       Odmiana dorasta do 20 m wysokości, ma koronę o lekko obwisłym („płaczącym”) pokroju. Charakteryzuje się żółto-złocistą barwą igieł, które późnym latem stają się żółtozielone. Ze względu na imponujący wygląd, drzewo wyróżnia się w krajobrazie. Polecane jest do dużych ogrodów, parków i zieleni miejskiej. Udaje się na każdej glebie, ale nie znosi podmokłych gruntów.

Napisz swoją recenzję

Cedr himalajski 'Kelly Gold'

Cedr himalajski 'Kelly Gold'

Cedrus deodora 'Kelly Gold'        Odmiana dorasta do 20 m wysokości, ma koronę o lekko obwisłym („płaczącym”) pokroju. Charakteryzuje się żółto-złocistą barwą igieł, które późnym latem stają się żółtozielone. Ze względu na imponujący wygląd, drzewo wyróżnia się w krajobrazie. Polecane jest do dużych ogrodów, parków i zieleni miejskiej. Udaje się na każdej glebie, ale nie znosi podmokłych gruntów.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »