Cedr himalajski 'Karl Fuchs'

Cedr himalajski 'Karl Fuchs' Cedrus deodara 'Karl Fuchs'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys.30-50 cm

Cedrus deodara 'Karl Fuchs'

     Jest to drzewo rosnące bardzo wolno. Po około 15 latach osiąga nie więcej niż 5 m wzrostu. Igły są krótsze i grubsze niż u innych odmian. Odmiana pochodzi od osobników rosnących w górach Afganistanu, dlatego wytrzymuje mrozy do minus 30 stopni Celsjusza. Jest jedną z ostatnich europejskich odmian pochodzących z dzikich populacji cedra himalajskiego. Dlatego pokrojem jest zbliżony do dzikich form. Odmiana jest polecana do małych i średnich ogrodów ze względu na powolny wzrost.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys.30-50 cm

Napisz swoją recenzję

Cedr himalajski 'Karl Fuchs'

Cedr himalajski 'Karl Fuchs'

Cedrus deodara 'Karl Fuchs'      Jest to drzewo rosnące bardzo wolno. Po około 15 latach osiąga nie więcej niż 5 m wzrostu. Igły są krótsze i grubsze niż u innych odmian. Odmiana pochodzi od osobników rosnących w górach Afganistanu, dlatego wytrzymuje mrozy do minus 30 stopni Celsjusza. Jest jedną z ostatnich europejskich odmian pochodzących z dzikich populacji cedra himalajskiego. Dlatego pokrojem jest zbliżony do dzikich form. Odmiana ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »