Kryptomeria japońska 'Little Diamond'

Kryptomeria japońska 'Little Diamond' Cryptomeria japonica 'Little Diamond'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Kompaktowy krzew o pokroju kopułkowatym, osiągający 60 cm wysokości i 90 cm szerokości. Dekoracyjny przede wszystkim z powodu kształtu dobrze zagęszczonej kopułki oraz wyraźnej faktury pędów pokrytych przylegającymi igłami.

Najlepiej rośnie w pełnym słońcu lub lekkim półcieniu. Dość odporny na mróz, gorzej znosi miejskie zanieczyszczenia, dlatego nadaje się raczej do ogrodów niż do sadzenia wzdłuż chodników. W okresach suszy wymaga regularnego podlewania.

Napisz swoją recenzję

Kryptomeria japońska 'Little Diamond'

Kryptomeria japońska 'Little Diamond'

Kompaktowy krzew o pokroju kopułkowatym, osiągający 60 cm wysokości i 90 cm szerokości. Dekoracyjny przede wszystkim z powodu kształtu dobrze zagęszczonej kopułki oraz wyraźnej faktury pędów pokrytych przylegającymi igłami. Najlepiej rośnie w pełnym słońcu lub lekkim półcieniu. Dość odporny na mróz, gorzej znosi miejskie zanieczyszczenia, dlatego nadaje się raczej do ogrodów niż do sadzenia wzdłuż chodników. W okresach suszy wymaga ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »