Hortensja dębolistna 'Sikes Dwarf'

Hortensja dębolistna 'Sikes Dwarf' Hydrangea quercifolia 'Sikes Dwarf'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Hydrangea quercifolia 'Sikes Dwarf'


        Piękna odmiana hortensji o karłowatym pokroju. Dorasta do 1-1,5 metra wysokości. Liście są zielone, podobne do liści dębu. Jesienią przebarwiają się na purpurowy kolor. Są one mniejsze od typowego gatunku. Kwiaty pojawiają się w lipcu. Są białe, pojedynczo płatkowe, zebrane są w stożkowe, wydłużone kwiatostany.

Stanowisko: Preferuje stanowisko półcieniste, gleby bogate, przepuszczalne, próchnicze.

Zastsowanie: Pieknie prezentuje się w ogrodach przydomowych.

Napisz swoją recenzję

Hortensja dębolistna 'Sikes Dwarf'

Hortensja dębolistna 'Sikes Dwarf'

Hydrangea quercifolia 'Sikes Dwarf'         Piękna odmiana hortensji o karłowatym pokroju. Dorasta do 1-1,5 metra wysokości. Liście są zielone, podobne do liści dębu. Jesienią przebarwiają się na purpurowy kolor. Są one mniejsze od typowego gatunku. Kwiaty pojawiają się w lipcu. Są białe, pojedynczo płatkowe, zebrane są w stożkowe, wydłużone kwiatostany. Stanowisko: Preferuje stanowisko półcieniste, gleby bogate, ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »