Aktinidia ostrolistna 'Issai'

Aktinidia ostrolistna 'Issai' Actinidia arguta 'Issai'

12,00 zł

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 20-40cm

Actinidia arguta (Mini kiwi) 'Issai'

Jedna z wielu odmian aktinidii, pnączy które dorastają nawet do trzech metrów wysokości. W wyśmienitych warunkach potrafią przyrosnąć  nawet metr na rok. Mogą zasłonić powierzchnię około 20 metrów kwadratowych.  Kwitnie w maju. Kwiaty ma niepozorne, białe czasem zaróżowione. Jest rośliną jednopienną i nie potrzebuje zapylacza. Daje owoce dwa- trzy lata po posadzeniu. Są one zielone i pojawiają się w czerwcu pozostając na roślinie czasem nawet do kolejnej wiosny. Są one wielkości 2-3 centymetrów. Podobne do agrestu. Można je spożywać na surowo. W naszych warunkach jest odporna na mróz.

Zastosowanie owoców:  Do spożycia na surowo, ciast, przetworów, kompotów.

Zastosowanie: Na pergole, budynki, altanki.

  • Pojemnik P11
  • Model Wys. 20-40cm

Napisz swoją recenzję

Aktinidia ostrolistna 'Issai'

Aktinidia ostrolistna 'Issai'

Actinidia arguta (Mini kiwi) 'Issai' Jedna z wielu odmian aktinidii, pnączy które dorastają nawet do trzech metrów wysokości. W wyśmienitych warunkach potrafią przyrosnąć  nawet metr na rok. Mogą zasłonić powierzchnię około 20 metrów kwadratowych.  Kwitnie w maju. Kwiaty ma niepozorne, białe czasem zaróżowione. Jest rośliną jednopienną i nie potrzebuje zapylacza. Daje owoce dwa- trzy lata po posadzeniu. Są one zielone i pojawiają ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »