Aktinidia ostrolistna 'Sientiabrskaja'

Aktinidia ostrolistna 'Sientiabrskaja' Actinidia argusa 'Sientiabrskaja'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 40-70cm

Actinidia argusa 'Sientiabrskaja' (Mini kiwi)

Jedna z kilku odmian żeńskich aktinidii wyselekcjonowanych w Ukrainie. Ma ona specyficzne liście, które po kilku latach przebarwiają się na białoróżowy kolor. Z jednego drzewa można zebrać około 7 kilogramów średniej wielkości owoców. Owoce są zielone, podobne do agrestu. Dojrzewają we wrześniu. Ukazują się na pnączu kilka lat po posadzeniu.  Jest to odmiana dwupienna, potrafiąca dorosnąć do 3 metrów wysokości. Całkowicie mrozoodporna.

Zastosowanie owoców:  Do spożycia na surowo, ciast, przetworów, kompotów.

Zastosowanie: Na pergole, budynki, altanki.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 40-70cm

Napisz swoją recenzję

Aktinidia ostrolistna 'Sientiabrskaja'

Aktinidia ostrolistna 'Sientiabrskaja'

Actinidia argusa 'Sientiabrskaja' (Mini kiwi) Jedna z kilku odmian żeńskich aktinidii wyselekcjonowanych w Ukrainie. Ma ona specyficzne liście, które po kilku latach przebarwiają się na białoróżowy kolor. Z jednego drzewa można zebrać około 7 kilogramów średniej wielkości owoców. Owoce są zielone, podobne do agrestu. Dojrzewają we wrześniu. Ukazują się na pnączu kilka lat po posadzeniu.  Jest to odmiana dwupienna, potrafiąca dorosnąć do ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »