Jodła górska

Jodła górska Abies lasiocapra

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-30cm

Abies lasiocapra


    Jodła arizońska rośnie w górach Ameryki inaczej jodła górska lub korkowa to dwie funkcjonujące nazwy .Korona zwarta , gęsta o zazwyczaj regularnym kształcie .Igły długie na 4-5cm tępo zakończone zazwyczaj ustawione płasko lub lekko wzniesione najczęściej w 2 kolorze szarozielonym lub niebieskawym od spodu srebrzyste .Jodła arizońska jest gatunkiem słabo rosnącym .Odporna na mrozy, mniej wytrzymała na przesuszenie, nie wymaga zbytniego nawożenia .Dobrze rośnie na stanowiskach słonecznych jest to piękne drzewko nadające się do małych ogrodów ,w nasadzenia pojedyncze lub grupowe .

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-30cm

Napisz swoją recenzję

Jodła górska

Jodła górska

Abies lasiocapra     Jodła arizońska rośnie w górach Ameryki inaczej jodła górska lub korkowa to dwie funkcjonujące nazwy .Korona zwarta , gęsta o zazwyczaj regularnym kształcie .Igły długie na 4-5cm tępo zakończone zazwyczaj ustawione płasko lub lekko wzniesione najczęściej w 2 kolorze szarozielonym lub niebieskawym od spodu srebrzyste .Jodła arizońska jest gatunkiem słabo rosnącym .Odporna na mrozy, mniej wytrzymała na ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »