Żywotnik zachodni 'Smaragd Witbont'

Żywotnik zachodni 'Smaragd Witbont' Thuja occidentalis 'Smaragd Witbont'

10,00 zł

  • Pojemnik C1,5, C2
  • Model Wys. 30-70cm

Thuja occidentalis  'Smaragd Witbont'

Jedna z nowszych odmian żywotnika o stożkowatym pokroju. Jest to forma wolno rosnąca, w ciągu 10 lat uzyskuje wysokość około 2 metrów. Ceniona w ogrodach dzięki swojemu zwartemu i regularnemu kształtowi, oraz dzięki kremowym przebarwieniom na końcach pędów, które pojawia się wiosna i utrzymuje jeszcze przez całe lato.

Wymagania: Gleby żyzne, wilgotne, miejsca słoneczne. Lubi gleby próchnicze. Odporna na mróz.

Zastosowania: Roślina szpalerowa, nadająca się na żywopłoty. Polecana do małych ogrodów, ogrodów wrzosowiskowych.

  • Pojemnik C1,5, C2
  • Model Wys. 30-70cm

Napisz swoją recenzję

Żywotnik zachodni 'Smaragd Witbont'

Żywotnik zachodni 'Smaragd Witbont'

Thuja occidentalis   'Smaragd Witbont' Jedna z nowszych odmian żywotnika o stożkowatym pokroju. Jest to forma wolno rosnąca, w ciągu 10 lat uzyskuje wysokość około 2 metrów. Ceniona w ogrodach dzięki swojemu zwartemu i regularnemu kształtowi, oraz dzięki kremowym przebarwieniom na końcach pędów, które pojawia się wiosna i utrzymuje jeszcze przez całe lato. Wymagania: Gleby żyzne, wilgotne, miejsca słoneczne. Lubi gleby próchnicze. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »