Żywotnik zachodni 'Holmstrup'

Żywotnik zachodni 'Holmstrup' Thuja occidentalis 'Holmstrup'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys. 40-50cm

Thuja occidentalis  'Holmstrup'

    Odmiana żywotnika zachodniego o bardzo powolnym wzroście po 10 latach osiąga 2 m wysokości. Pokrój stożkowy i zwarty. Gałęzie ciemnozielone bardzo gęsto rozrośnięte . Gleba wilgotna. Stanowisko słoneczne i pół cieniste. W pełni mrozoodporna. Można sadzić na żywopłoty, balkony, tarasy, solitery.

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys. 40-50cm

Napisz swoją recenzję

Żywotnik zachodni 'Holmstrup'

Żywotnik zachodni 'Holmstrup'

Thuja occidentalis   'Holmstrup'     Odmiana żywotnika zachodniego o bardzo powolnym wzroście po 10 latach osiąga 2 m wysokości. Pokrój stożkowy i zwarty. Gałęzie ciemnozielone bardzo gęsto rozrośnięte . Gleba wilgotna. Stanowisko słoneczne i pół cieniste. W pełni mrozoodporna. Można sadzić na żywopłoty, balkony, tarasy, solitery.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »