Żywotnik zachodni 'Holmstrup Yellow'

Żywotnik zachodni 'Holmstrup Yellow' Thuja occidentalis 'Holmstrup Yellow'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 30-50cm

Thuja occidentalis  'Holmstrup Yellow'

    Tworzy regularne, bardzo gęste, stożki, rośnie średnio wolno, ale starsze okazy osiągają 3-4 m wysokości. Rozgałęzienia w postaci wachlarzy .Zabarwienie żółte , jasnozielone, na zimę zwykle nie brązowieje i jest odporny na mrozy.

      Przydatność: idealny do zakładania żywopłotów mniej ekspansywnych .

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 30-50cm

Napisz swoją recenzję

Żywotnik zachodni 'Holmstrup Yellow'

Żywotnik zachodni 'Holmstrup Yellow'

Thuja occidentalis   'Holmstrup Yellow'     Tworzy regularne, bardzo gęste, stożki, rośnie średnio wolno, ale starsze okazy osiągają 3-4 m wysokości. Rozgałęzienia w postaci wachlarzy .Zabarwienie żółte , jasnozielone, na zimę zwykle nie brązowieje i jest odporny na mrozy.       Przydatność: idealny do zakładania żywopłotów mniej ekspansywnych .
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »