Żywotnik zachodni 'Ericoides'

Żywotnik zachodni 'Ericoides' Thuja occidentalis 'Ericoides'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys. 40-50cm

Thuja occidentalis  'Ericoides'

       Karłowa odmiana żywotnika zachodniego osiągająca jedynie 1,5 metra wysokości.Igły koloru zielonego ze skłonnością do przebarwiania się na brązowy. Roślina wielopędowa, nie owocuje. Świetnie znosi przycinanie szybko się regeneruje. Odmiana w pełni mrozoodporna . Preferuje stanowisko słonecznie jak i pół cieniste , gleba powinna być wilgotna lekko przepuszczalna. Starsze odrosty winno się usuwać gdyż często przysychają. Polecana do nasadzeń w grupach na niewysokie żywopłoty świetnie prezentuje się też w pojedynkę najlepiej z roślinami o innym zabarwieniu igieł.

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys. 40-50cm

Napisz swoją recenzję

Żywotnik zachodni 'Ericoides'

Żywotnik zachodni 'Ericoides'

Thuja occidentalis   'Ericoides'        Karłowa odmiana żywotnika zachodniego osiągająca jedynie 1,5 metra wysokości.Igły koloru zielonego ze skłonnością do przebarwiania się na brązowy. Roślina wielopędowa, nie owocuje. Świetnie znosi przycinanie szybko się regeneruje. Odmiana w pełni mrozoodporna . Preferuje stanowisko słonecznie jak i pół cieniste , gleba powinna być wilgotna lekko przepuszczalna. Starsze odrosty winno się usuwać gdyż ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »