Żywotnik zachodni 'Amber Glow'

Żywotnik zachodni 'Amber Glow' Thuja occidentalis 'Amber Glow'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Thuja occidentalis  'Amber Glow'

       Odmiana żywotnika zachodniego należąca do rodziny cyprysowatych o bardzo wolnym wzroście . Osiągająca po 10 latach jedynie 0,5m wysokości i tyle samo szerokości. Pokrój karłowy kulisty. Liście w formie łusek. Charakterystyczną cechą tej odmiany jest silne wybarwienie igieł na kolor złocisto żółty. Roślina silnie trująca.Najlepiej czuje się na glebach lekko kwaśnych , najlepiej sadzić w miejscach słonecznych. Cechuje się wysoką mrozoodpornością. Świetnie nadaje się jakoś roślina karłowa na niewielkie skalniaki. Może komponować się z innymi roślinami o podobnym pokroju i kształcie.

Napisz swoją recenzję

Żywotnik zachodni 'Amber Glow'

Żywotnik zachodni 'Amber Glow'

Thuja occidentalis   'Amber Glow'        Odmiana żywotnika zachodniego należąca do rodziny cyprysowatych o bardzo wolnym wzroście . Osiągająca po 10 latach jedynie 0,5m wysokości i tyle samo szerokości. Pokrój karłowy kulisty. Liście w formie łusek. Charakterystyczną cechą tej odmiany jest silne wybarwienie igieł na kolor złocisto żółty. Roślina silnie trująca.Najlepiej czuje się na glebach lekko kwaśnych , najlepiej sadzić w miejscach ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »