Żywotnik olbrzymi 'Kórnik'

Żywotnik olbrzymi 'Kórnik' Thuja plicata 'Kórnik'

11,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-50 cm

Thuja plicata  'Kórnik'

 

Jest to odmiana żywotnika dorastająca do 2,5-3 metrów w ciagu 10 lat o pokroju stożkowym. Końcówki pędów mają żółtawo-złote zabarwienie. Nadająca się na szpalery i żywopłoty ze względu na swoją gęstą budowę. Należy sadzić w rzędzie co 0,8 m. Jest to odmiana polska wyselekcjonowana prze z Jana Król i wprowadzona do sprzedaży w 1970 roku.

 

Wymagania: Gleby żyzne, miejsca słoneczne i półcieniste.

 

Zastosowania: Żywopłoty, szpalery, slitery.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-50 cm

Napisz swoją recenzję

Żywotnik olbrzymi 'Kórnik'

Żywotnik olbrzymi 'Kórnik'

Thuja plicata   'Kórnik'   Jest to odmiana żywotnika dorastająca do 2,5-3 metrów w ciagu 10 lat o pokroju stożkowym. Końcówki pędów mają żółtawo-złote zabarwienie. Nadająca się na szpalery i żywopłoty ze względu na swoją gęstą budowę. Należy sadzić w rzędzie co 0,8 m. Jest to odmiana polska wyselekcjonowana prze z Jana Król i wprowadzona do sprzedaży w 1970 roku.   Wymagania: Gleby żyzne, miejsca słoneczne i półcieniste. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »