Żywotnik olbrzymi 'Collyers Gold'

Żywotnik olbrzymi 'Collyers Gold' Thuja plicata 'Collyers Gold'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Thuja plicata  'Collyers Gold'

   Odmiana żywotnik olbrzymiego o karłowym pokroju który osiąga po 10 latach jedynie 0,5m-0,7m wysokości, natomiast po 30 latach osiąga maksymalnie 1,5m wysokości. Pokrój lekko stożkowy o żółtym wybarwieniu igieł. Pędy wyprostowane.

Najlepiej rośnie na glebach żyznych, wilgotnych i przepuszczalnych. Najlepszym stanowiskiem jest miejsce słoneczne osłonięte od zimnych wiatrów, odmiana mrozoodporna.

   Polecana do nasadzeń w małych przydomowych ogrodach, na wrzosowiskach bądź skalniakach. Świetnie komponuje się z innymi karłowatymi żywotnikami. Odmiana wprowadzona do handlu w 1976r.

 

Napisz swoją recenzję

Żywotnik olbrzymi 'Collyers Gold'

Żywotnik olbrzymi 'Collyers Gold'

Thuja plicata   'Collyers Gold'    Odmiana żywotnik olbrzymiego o karłowym pokroju który osiąga po 10 latach jedynie 0,5m-0,7m wysokości, natomiast po 30 latach osiąga maksymalnie 1,5m wysokości. Pokrój lekko stożkowy o żółtym wybarwieniu igieł. Pędy wyprostowane. Najlepiej rośnie na glebach żyznych, wilgotnych i przepuszczalnych. Najlepszym stanowiskiem jest miejsce słoneczne osłonięte od zimnych wiatrów, odmiana mrozoodporna. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »