Żywotnik olbrzymi 'CanCan'

Żywotnik olbrzymi 'CanCan' Thuja plicata 'Can Can'

12,00 zł

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 70-90cm

Thuja plicata  'Can Can'

  Odmiana żywotnik ao wolnym wzroście po 10 latach osiąga jedynie 1,8m wysokości. Rocznie przyrasta około 15cm. Pokrój stożkowy. Igły ciemnozielone z kremowym wybarwieniem przyrostów.

  Roślina w pełni mrozoodporna. Najlepiej rośnie na glebach żyznych i wilgotnych. Odmiana polecana do pojedynczych nasadzeń w przydomowych ogródkach, oraz niskich szpalerach. Stanowisko najlepsze pół cieniste.

 

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 70-90cm

Napisz swoją recenzję

Żywotnik olbrzymi 'CanCan'

Żywotnik olbrzymi 'CanCan'

Thuja plicat a  'Can Can'   Odmiana żywotnik ao wolnym wzroście po 10 latach osiąga jedynie 1,8m wysokości. Rocznie przyrasta około 15cm. Pokrój stożkowy. Igły ciemnozielone z kremowym wybarwieniem przyrostów.   Roślina w pełni mrozoodporna. Najlepiej rośnie na glebach żyznych i wilgotnych. Odmiana polecana do pojedynczych nasadzeń w przydomowych ogródkach, oraz niskich szpalerach. Stanowisko najlepsze pół cieniste.  
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »